Kontakt

Dapin s.r.o
Nové Sady 136, 951 24 Nové Sady
tel: +421 904 812 954,
dapin@dapin.sk


Návrh interiéru

Túžite po novom, útulnejšom bývaní, ale neviete ako na to? Vypracujeme návrhy interiérov pre kuchyne, obývačky, kúpeľne, haly, ale aj komerčné priestory, kancelárie a iné.
Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, začína to na papieri -návrhom a končí hotovým interiérom. Po celú dobu spolupráce Vás budeme sprevádzať a pomáhať nájsť to , po čom túžite. Zároveň to zakomponujeme do reálneho priestoru.
Súčasťou návrhu interiéru sú:

  • zameranie a zadokumentovanie pôvodného stavu
  • diskusia s investorom a definícia požiadaviek
  • vypracovanie návrhu, resp. variantných riešení
  • konzultácie návrhov, zmeny návrhov v priebehu návrhovej fázy

Neviete si rady s výberom tapiet? Nevyznáte sa v materiáloch a v ich využití? Farebným zladením či rozvrhnutím miestnosti?  Radi Vám nezávisle poradíme.

Príďte nás navštíviť do nášho interiérového štúdia a inšpirujte sa modernými riešeniami .  Otvoríme vám nové možnosti a ponúkneme nadčasový dizajn pre váš interiér. Ak si chcete vytvoriť útulný domov, v ktorom sa budete cítiť naozaj príjemne, interiérové štúdio DaPin je tu práve pre Vás. Naše služby  sú  určené   pre jednotlivcov, malé domácnosti ale aj pre rozsiahle projekty, hotely a kancelárske priestory. Pomôžeme vám vytvoriť priestor, ktorý sa stane prejavom vašej osobnosti a životného štýlu. Správnym výberom farebných kombinácií  a výberom vhodných materiálov premeníme miestnosti na útulný a teplý domov.  Vhodnou voľbou  dispozičného riešenia zabezpečíme maximálnu funkčnosť priestoru s ohľadom na Vaše potreby.

Poskytujeme komplexný servis od zamerania priestoru až po samotnú realizáciu projektu.

-poradenstvo (výber materiálu, farieb, doplnkov, kompozície interiéru)

-zameranie interiéru

-návrh – vizualizácia interiéru ( obývacie izby, kuchyne, detské izby, pracovne, … ale aj komerčné priestory)

-dodanie tovaru

-realizácia

-predaj v našom interiérovom štúdiu

-tapiet, záclon, garníž, návlečiek, vázy, keramika , sklo – porcelán, plávajúca podlaha Ouick Step

 

YjIxNG