Kontakt

Dapin s.r.o
Nové Sady 136, 951 24 Nové Sady
tel: +421 904 812 954,
dapin@dapin.sk


Služby

Radi vám poradíme

Neviete si rady s výberom tapiet? Nevyznáte sa v materiáloch a v ich využití? Farebným zladením či rozvrhnutím miestnosti?  Radi Vám nezávisle poradíme.

Príďte nás navštíviť do nášho interiérového štúdia a inšpirujte sa modernými riešeniami .  Otvoríme vám nové možnosti a ponúkneme nadčasový dizajn pre váš interiér. Ak si chcete vytvoriť útulný domov, v ktorom sa budete cítiť naozaj príjemne, interiérové štúdio DaPin je tu práve pre Vás. Naše služby  sú  určené   pre jednotlivcov, malé domácnosti ale aj pre rozsiahle projekty, hotely a kancelárske priestory. Pomôžeme vám vytvoriť priestor, ktorý sa stane prejavom vašej osobnosti a životného štýlu. Správnym výberom farebných kombinácií  a výberom vhodných materiálov premeníme miestnosti na útulný a teplý domov.  Vhodnou voľbou  dispozičného riešenia zabezpečíme maximálnu funkčnosť priestoru s ohľadom na Vaše potreby.

Poskytujeme komplexný servis od zamerania priestoru až po samotnú realizáciu projektu.

-poradenstvo (výber materiálu, farieb, doplnkov, kompozície interiéru)

-zameranie interiéru

-návrh – vizualizácia interiéru ( obývacie izby, kuchyne, detské izby, pracovne, … ale aj komerčné priestory)

-dodanie tovaru

-realizácia

-predaj v našom interiérovom štúdiu

-tapiet, záclon, garníž, návlečiek, vázy, keramika , sklo – porcelán, plávajúca podlaha Ouick Step

Bytový textil na mieru

Vyrobíme  vám záclony na mieru presne podľa vašich predstáv.  Ušijeme závesy,  prehozy a poťahy na vankúše. Všetko farebne zladíme a naaranžujeme.  S bytovým textilom na mieru si hravo vytvoríte harmonické bývanie prispôsobené Vášmu vkusu.

Návrh interiéru

Túžite po novom, útulnejšom bývaní, ale neviete ako na to? Vypracujeme návrhy interiérov pre kuchyne, obývačky, kúpeľne, haly, ale aj komerčné priestory, kancelárie a iné.
Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, začína to na papieri -návrhom a končí hotovým interiérom. Po celú dobu spolupráce Vás budeme sprevádzať a pomáhať nájsť to , po čom túžite. Zároveň to zakomponujeme do reálneho priestoru.
Súčasťou návrhu interiéru sú:

  • zameranie a zadokumentovanie pôvodného stavu
  • diskusia s investorom a definícia požiadaviek
  • vypracovanie návrhu, resp. variantných riešení
  • konzultácie návrhov, zmeny návrhov v priebehu návrhovej fázy

Vizualizácie

Máte vlastnú predstavu zariadenia konkrétneho priestoru, stojíte pred realizáciou, ale neviete s určitosťou povedať či budete so svojim plánom spokojní aj po jeho realizácií? V takom prípade Vám môže pomôcť pri rozhodovaní vypracovanie vizualizácie. Vizualizácia vo fotorealistickom prevedení Vám pomôže zažiť a uvedomiť si novú atmosféru, uvažovať v reálnej mierke, vyhnúť sa zbytočným investíciám, prípadne Vás upozorní na dispozičné alebo konštrukčné nedostatky. Aj tie najmenšie detaily hrajú totiž dôležitú úlohu pri stvárnení celku a práve poznanie výsledku pred jeho samotným zrealizovaním je nespornou výhodou. Vizualizácie vypracujeme ako súčasť nami riešeného návrhu a na základe individuálnej potreby po poskytnutí potrebných vstupov.

Farebná typológia v priestore

Je známe, že farebnosť priestoru má vplyv na celkovú pohodu človeka a jeho pocity, ale môže ovplyvniť aj bezpečnosť či zdravie. Farby nám môžu pomôcť k tomu ,aby sme sa cítili dobre, dokážu nás stimulovať, alebo upokojiť. Je práve preto dôležité venovať pozornosť farebnému návrhu v priestore, pretože sa naša snaha môže minúť účinku, ktorý chceme docieliť. Ak máme napríklad dieťa, ktoré je živé a snažíme sa ho pri učení upokojiť, aby sa nerozptyľovalo, určite by sme nemali zvoliť v izbe sýte a stimulujúce farby ako napríklad červenú. Zvolíme jemnejšie tóny zelenej alebo žltej farby.

 

YzIzMTA0M