Kontakt

Dapin s.r.o
Nové Sady 136, 951 24 Nové Sady
tel: +421 904 812 954,
dapin@dapin.sk


Služby

Radi vám poradíme

Neviete si rady s výberom tapiet? Nevyznáte sa v materiáloch a v ich využití? Farebným zladením či rozvrhnutím miestnosti?  Radi Vám nezávisle poradíme.

Príďte nás navštíviť do nášho interiérového štúdia a inšpirujte sa modernými riešeniami .  Otvoríme vám nové možnosti a ponúkneme nadčasový dizajn pre váš interiér. Ak si chcete vytvoriť útulný domov, v ktorom sa budete cítiť naozaj príjemne, interiérové štúdio DaPin je tu práve pre Vás. Naše služby  sú  určené   pre jednotlivcov, malé domácnosti ale aj pre rozsiahle projekty, hotely a kancelárske priestory. Pomôžeme vám vytvoriť priestor, ktorý sa stane prejavom vašej osobnosti a životného štýlu. Správnym výberom farebných kombinácií  a výberom vhodných materiálov premeníme miestnosti na útulný a teplý domov.  Vhodnou voľbou  dispozičného riešenia zabezpečíme maximálnu funkčnosť priestoru s ohľadom na Vaše potreby.

Poskytujeme komplexný servis od zamerania priestoru až po samotnú realizáciu projektu.

-poradenstvo (výber materiálu, farieb, doplnkov, kompozície interiéru)

-zameranie interiéru

-dodanie tovaru

-realizácia

-predaj v našom interiérovom štúdiu

-tapiet, záclon, závesov, garníž, koľajnicových systémov

Bytový textil na mieru

Ušijeme závesy, záclony, prehozy a poťahy na vankúše,  na mieru presne podľa vašich predstáv. Všetko farebne zladíme a naaranžujeme.  S bytovým textilom na mieru si hravo vytvoríte harmonické bývanie prispôsobené Vášmu vkusu.

Farebná typológia v priestore

Je známe, že farebnosť priestoru má vplyv na celkovú pohodu človeka a jeho pocity, ale môže ovplyvniť aj bezpečnosť či zdravie. Farby nám môžu pomôcť k tomu ,aby sme sa cítili dobre, dokážu nás stimulovať, alebo upokojiť. Je práve preto dôležité venovať pozornosť farebnému návrhu v priestore, pretože sa naša snaha môže minúť účinku, ktorý chceme docieliť. Ak máme napríklad dieťa, ktoré je živé a snažíme sa ho pri učení upokojiť, aby sa nerozptyľovalo, určite by sme nemali zvoliť v izbe sýte a stimulujúce farby ako napríklad červenú. Zvolíme jemnejšie tóny zelenej alebo žltej farby.

 

ZTMzZTdjY