Kontakt

Dapin s.r.o
Nové Sady 136, 951 24 Nové Sady
tel: +421 904 812 954,
dapin@dapin.skPoskytujeme kompletný servis - dizajn interiéru od návrhu až po jeho realizáciu.  Špecializujeme sa na interiérový dizajn, na tvorbu luxusného a dizajnového prostredia, odrážajúceho osobnosť a preferencie klienta.

Domov by mal byť útočiskom, kde môžete byť sami sebou, kde môžete načerpať nové sily. Miestom stretávania sa s rodinou. Miestom, kde žijete, smejete sa, snívate,......

Práve naše dekorácie a doplnky Vám pomôžu premeniť Váš dom či byt na útulné a harmonické miesto, plné lásky, radosti i krásy – na skutočný Domov.


Realizujeme komplexné riešenia interiérových textilných dekorácií a doplnkov ako sú záclony, závesy, rímske rolety, japonské steny, tapety, vankúše, ale aj plávajúce či drevenné podlahy, obklady , dlažby , vybavenie do vašej kúpeľne. Všetko podľa individuálnych požiadaviek zákazníka s dodaním návrhu, dodanie a kompletovanie závesných systémov, šitia dekorácií a aranžovania ale aj tapetovanie.

Ponúkame Vám – široký sortiment závesov a záclon, tapiet, garníž, koľajnicových systémov, či na manuálne odostieranie alebo na ovládanie , či na elektrický pohon. Rímske rolety od jednoduchých až po dvojité , alebo v XXL rozmere.

Výberom z našej ponuky dokážeme uspokojiť nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

                                                                                                             Tešíme sa na Vašu návštevu

 

MjEzMzk3O